Použitím stránky súhlasíte s využitím cookies na analýzu a prispôsobený obsah. Viac informácií

Partneri

TeamZoom

TeamZoom.sk vytvára projekty a tréningy založené na trendoch v zážitkovom učení, rozvojových debatách v skupine a workshopoch pre profesionálov a mladých ľudí. Zaujímame sa o rozvojové aktivity, ktoré hýbu nielen hlavou, ale aj telom (projekty z praxe, pohyb v prírode a priama filantropia). Naše tréningy majú najväčší zmysel, keď pomôžu ľuďom prekonať osobné bariéry a vystúpiť z rutiny do nových rolí. Špecializujeme sa na vzdelávacie aktivity v 3 oblastiach: sebapoznanie a osobný rozvoj profesionálov i mladých ľudí, rozvoj tímovej spolupráce manažérske a leadership zručnosti. Spolupracujeme na neziskových projektoch: s občianskym združením Včelí dom na výcvikovom programe pre vychovávateľov v Detských domovoch; s Iuventou v rámci programu pre mladých ľudí, Komprax – Kompetencie pre prax; s Voices v rámci vzdelávacích a konferenčných akcií neziskových iniciatív. V rokoch 2011 – 2013 sme spolupracovali s Ulitou – Komunitným centrom na sídlisku Kopčany v Petržalke na rozvoji komunitnej práce s deťmi a mladými ľuďmi.

www.teamzoom.sk

MVAkadémia

Manažérska vzdelávacia akadémia združuje špičkových lektorov na trhu, ktorí sa radi o svoje know-how podelia s účastníkmi školení. MVAkadémia organizuje školenia v oblastiach IT, marketingu, soft skills, HR, manažment a financie a taktiež zážitkové vzdelávanie formou teambuildingov. Od roku 2012 vyškolila stovky manažérov a špecialistov na otvorených školeniach pre verejnosť, ako aj firemných kurzoch na mieru. Cieľom je prinášať na slovenský trh nové trendy a originálne školenia. Prezentačné zručnosti s profesionálnymi hercami a hereckými pedagógmi, manažérske kurzy s bývalými top manažérmi nadnárodných firiem či certifikované školenia TWI-training within industry nájdete práve a jedine v MVAkadémia. Investujte do svojej kariéry a vyberte si niektorý z kurzov zo širokej ponuky.

www.mvakademia.sk

Luducrafts

Sme gamifikačné štúdio, hrdo sídliace na Slovensku. Špecializujeme sa na vytváranie gamifikovaného designu na mieru ,pretože veríme v potenciál hier a ich úlohy v podnikaní, vzdelávaní a rozvoja spoločnosti v 21. storočí.

luducrafts.com