Použitím stránky súhlasíte s využitím cookies na analýzu a prispôsobený obsah. Viac informácií

Blog

Martina Vendleková- Mentor Success Academy

19

S Martinou Vendlekovou pracujeme na projekte Success Academy už dlhší čas. Sme radi, že si našla vo svojom diári miesto, aby nám odpovedala na pár otázok. 

Mentori projektu sú ti vždy nápomocní a aj Maťa bude rada, ak sa jej kedykoľvek ozveš so svojou otázkou. Vo svojom obore je profík, je rozhľadená a učite ju poteší, ak ti bude môcť počas vzdelávania so Success Academy poradiť. 

KTO SI? ČO ROBÍŠ A ČOMU SA PROFESIONÁLNE VENUJEŠ?

Ahoj,

som nadšenec do zážitkov, ktoré pomáhajú ľuďom rásť a meniť sa. Živím sa ako trénerka v www.teamzoom.sk a autorka vzdelávacích programov, ktoré pomáhajú profíkom rozvíjať sa v: sebapoznávaní a osobnom rozvoji, spolupráci v tíme, manažérskych a vodcovských zručnostiach.

ČÍM SI CHCELA BYŤ AKO DIEŤA?

Najskôr som chcela behať v prírode s kamarátmi a starať sa o zvieratká. Neskôr som začala veľa čítať a túžila som byť spisovateľkou. Písať o príhodách s kamarátmi a fantasy príbehy. Dodnes ma to drží.

ČO ŤA V ŽIVOTE NAJVIAC MOTIVUJE?

Teším sa, keď sa mi podarí pomôcť ľuďom prekonávať osobné bariéry a vystúpiť z rutiny. Mám rada pohyb v prírode aj pohyb myšlienok.

ČOMU NAJZAUJÍMAVEJŠIEMU SI SA POSLEDNÚ DOBU VENOVALA?

Veľmi zaujímavá bola spolupráca v tíme Voices na príprave časti programu neformálnej konferencie JUMP Slovensko 2014. Mala som zodpovednosť za tvorbu programu, koordináciu tímu facilitátorov a facilitovanie diskusií v jednom Nápadisku. Ako vyzeral Jump Slovensko 2014? Pozri na: Taký bol Jump Slovensko 2014

V roku 2014 som sa začala venovať výcviku vychovávateľov v detských domovoch v spolupráci s organizáciou Včelí dom. Našou snahou je podporiť sebapoznanie a  vzťahy v skupine vychovávateľov, aby dokázali rozvíjať osobnejšie vzťahy s deťmi  a spolupracujúcu atmosféru v detských domovoch. Viac o projekte na: Včelí dom.

ČO ŤA NA SUCCESS ACADEMY NAJVIAC ZAUJALO? PREČO SI SÚČASŤOU PRÁVE TOHOTO PROJEKTU?

Na Success Academy od začiatku oceňujem silný tím kolegov, ktorí chcú robiť profi on-line vzdelávanie pre mladých ľudí. Všetci v tíme sa zaujímame o novinky a originálne riešenia, ktoré pomôžu mladým ľuďom nájsť svoju pracovnú cestu. 

JEDNA VETA, KTORÁ PODĽA TEBA NAJVIAC VYSTIHUJE MYŠLIENKU SUCCESS ACADEMY?

 „Svet hľadá ľudí, ktorí dokážu niečo urobiť. Nie ľudí, ktorí vedia vysvetliť, prečo niečo neurobili.“

"HREJIVÉ POSOLSTVO" NA ZÁVER?

Aj príbeh ľudí v Success Academy dokazuje, že v konkurencii uspeješ, keď dokážeš spolupracovať. Veľa šťastia. :)