Použitím stránky súhlasíte s využitím cookies na analýzu a prispôsobený obsah. Viac informácií

Blog

Denisa Sabová- Mentor Success Academy

22

KTO SI? ČO ROBÍŠ A ČOMU SA PROFESIONÁLNE VENUJEŠ?

Pracujem v Neziskovej organizácii Aptech Europe, a ako to už v malom kolektíve býva, flexibilne sa treba prispôsobiť všetkému, čo príde. Venujem sa najmä projektu Success Academy, ale aj ďalším mnohým aktivitám.

ČÍM SI CHCELA BYŤ AKO DIEŤA?

Naozaj neviem, pretože nikdy som nemala vysnívané povolanie. Bola som jedným z tých detí, ktoré každý deň špekulovalo nad niečím novým. Občas to boli organizované hry, ktoré, povedzme si na rovinu, nie sú až taká zábava. Vždy som vedela ale jedno, že keď vyrastiem, budem sa venovať tomu, čo ma bude baviť. Moja povaha by popravde nezvládla niečo do čoho nedávam srdce, alebo čo ma nebaví.

ČO ŤA V ŽIVOTE NAJVIAC MOTIVUJE?

Život sám.

ČOMU NAJZAUJÍMAVEJŠIEMU SI SA POSLEDNÚ DOBU VENOVALA?

Mojej práci :)

ČO ŤA NA SUCCESS ACADEMY NAJVIAC ZAUJALO? PREČO SI SÚČASŤOU PRÁVE TOHOTO PROJEKTU?

Samotná myšlienka Success Academy je môjmu srdcu blízka, pretože ako absolventka VŠ s ružovými okuliarmi na očiach som sa po škole musela doslova zobudiť, prefackať, prestať panikáriť a začať premýšľať v čom som dobrá, a čo ma vôbec uživí. Nezľakla som sa nejasnej budúcnosti, začala som pátrať kam sa upracem, dobrovoľníčila som a teraz mam skvelú prácu, úžasných ľudí okolo mňa a dostatok kávy. Niektoré veci si človek nenaplánuje a ja som rada za všetky zmysluplné náhody, ktoré mi prišli do cesty.

JEDNA VETA, KTORÁ PODĽA TEBA NAJVIAC VYSTIHUJE MYŠLIENKU SUCCESS ACADEMY?

Do života s úspechom.

 "HREJIVÉ" POSOLSTVO NA ZÁVER?

Neexistuje univerzálna pravda ani pravidlo, ktoré nám povie, ako máme žiť. Všetko máme vo svojich rukách, je len na nás, akú cestu si zvolíme. A pustiť sa do Success Academy určite dobrá voľba je.