Použitím stránky súhlasíte s využitím cookies na analýzu a prispôsobený obsah. Viac informácií

Blog

25
Ako mi Greenpeace pomohol v podnikaní alebo čo ťa v škole neučia

Aká je úloha soft skills v tvojom budúcom pracovnom živote? Prečo by si nemal dobrovoľníctvo zatracovať a aká je najlepšia cesta "urobiť niečo navyše" pre tvoje kariérne smerovanie? To všetko sa dozvieš v nasledujúcom blogu od našej mentorky Martiny Vyskočovej. Čitaj :)

Čítaj viac..
24
5 skvelých dôvodov, prečo sa naučiť po anglicky

Dnešný blog sa podujala pre teba napísať naša nová mentorka Martina Javůrková. Aj keď máš pocit, že si antitalent na jazyky, alebo máš pocit, že vedieť iný jazyk, okrem materinského, je zbytočné, skús si prečítať náš dnešný blog a možno ťa presvedčíme o opaku. 

Čítaj viac..
23
Rozdávame ceny, s ktorými nakopneš svoj profesionálny život

Pripravili sme pre teba súťaž. Prejdi príbehom Success Academy, úspešne absolvuj všetky misie a budeš zaradený do losovania, z ktorého v marci vyžrebujeme víťazov.Jednoduché pravidlá, super ceny. 

Čítaj viac..
22
Denisa Sabová- Mentor Success Academy

Denisa je najmladším členom tímu Success Academy. Tento projekt je jej  veľmi blízky a svojimi nápadmi a postrehmi ho veľmi obohatila. Má dar reči a dokáže kvetnato a pútavo napísať článok alebo blog na akúkoľvek, aj na nezaujímavú tému. Je pre ňu dôležité mať pri sebe šálku dobrej kávy a tých správnych ľudí.

Zodpovedala nám na pár otázok, ktoré sa týkajú jej práce, ale aj projektu Success Academy

Čítaj viac..
20
Martina Vyskočová- Mentor Success Academy

Ako vidíme Maťu, mentorku Success Academy, my? Ako energickú, usmievavú osobu, ktorá síce neobsedí na jednom mieste ani sekundu, ale ktorá svoj život žije naplno. Je to človek, ktorý keď vidí, že dvere sú zatvorené, prelezie cez okno:) 

Maťa je živel a my s ňou radi pracujeme. A keď nepracujeme, čas na kávu si vždy nájdeme. Vo svojom “vybúkovanom” rozvrhu si našla čas a odpovedala nám na pár otázok, ktoré sa jej pôsobenia v projekte Success Academy, ale aj mimo neho, týkajú. 

Čítaj viac..
19
Martina Vendleková- Mentor Success Academy

Kto je Martina Vendleková, prečo sa zapojila do projektu Success Academy ako mentor a čím chcela byť ako dieťa? Všetko sa dozvieš v krátkom rozhovore, ktorý sme pre teba pripravili. 

Čítaj viac..
18
Rebríček najlepších zamestnávateľov na Slovensku

Najlepšie spoločnosti na Slovensku majú najviac motivovaných zamestnancov. Prvé miesta v štúdii Best Employers Slovensko obsadila farmaceutická spoločnosť AbbVie a Telefónica Slovakia.

Čítaj viac..
17
Čo študovať, aby ste našli uplatnenie? Predstavujeme vám odbor, ktorý má budúcnosť

Voľba vysokej školy býva pre stredoškolákov často veľká dilema.Výber študijného odboru je vážna vec a pri nepriaznivej situácii na trhu práce o to viac. Počuli ste už výraz tepelná pohoda človeka?

Čítaj viac..
16
11 líderských ‚lekcií‘ od Nelsona Mandelu

Držiteľ Nobelovej ceny za mier Nelson Mandela zostane navždy spomienkou pre viacerých ľudí aj po jeho smrti.

Čítaj viac..